Backup danych

W obecnej dobie bezpieczeństwo przechowywania danych stanowi kluczowy element prowadzenia każdego biznesu. Nie ważne, czy prowadzisz małą firmę czy średnie lub duże przedsiębiorstwo. Utrata danych stanowi poważny problem dla każdej firmy. Oferowane przez nas systemy backupu są niezawodnym sposobem na uniknięcie utraty danych. Jesteśmy w stanie zaproponować systemy oparte o backup cloud, które posiadają funkcję ochrony w przypadku awarii sprzętowej.

Backup stworzony z myślą o Twoim biznesie

Zastąp dotychczasowy backup nowoczesnym i zaawansowanym rozwiązaniem do zabezpieczenia danych.
Utrata danych oznacza dla biznesu przestój i straty finansowe. Xopero Backup & Restore to kompleksowe rozwiązanie softwarowe do backupu i odzyskiwania danych, które instalujesz na swojej infrastrukturze IT. Dane więc nie opuszczają siedziby firmy.
Decydując się na Xopero nie ponosisz, dodatkowych kosztów, ponieważ wszystkie potrzebne komponenty już masz.

Cechy Rozwiązania Xopero
– Backup stacji roboczych
– Backup serwera
– Backup środowisk wirtualnych
– Centralne/Zdalne zarządzanie
– Szybki i wydajny backup
– Bare Metal Recovery
– Smart Virtualization Stick
– Wersjonowanie i retencja
– Szyfrowanie danych
– Harmonogram backupu

Disaster Recovery

Kompleksowe Zabezpieczenie Danych
Wdrożenie polityki backupu jest niezwykle istotne dla utrzymania ciągłości działania firmy. Jeśli już dojdzie do utraty danych, musi ona dysponować rozwiązaniem, które umożliwia ich szybkie i kompletne odzyskiwanie.

Xopero Backup & Restore pozwala na kompleksowe zabezpieczenie całego środowiska biznesowego. Planowanie disaster recovery jeszcze nigdy nie było tak proste.

Redundancja i replikacja

Xopero pozwala na dużo więcej niż tylko zabezpieczenie danych na wypadek awarii serwera. Dzięki możliwości wykorzystania site-to-site replication możesz stworzyć repliki swoich krytycznych danych na drugim serwerze.

Xopero Smart Virtualization Stick

Dzięki SVS technology możesz ekspresowo odpalić wszystkie krytyczne dane w zwirtualizowanej formie. Wystarczy podpiąć do urządzenia (nie)zwykłego pendrive’a z obrazem systemu i uruchomić fizyczne lub zwirtualizowane maszyny, które zabezpieczysz z Xopero.
Pobierz pełną ofertę naszych rozwiązań

Współpracując z nami zyskasz

Kompleksową ochronę antywirusową

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo informacji

Bezpieczną komunikację