Kompleksowa obsługa IT

Opieka informatyczna dla firm

Naszą domeną jest dostarczanie kompleksowych usług z wielu obszarów IT. Dostarczane przez nas rozwiązania są indywidualnie dopasowane do każdego klienta. Zapewniamy wsparcie z zakresu administracji infrastrukturą teleinformatyczną, serwerami i urządzeniami sieciowymi. Administrujemy systemami serwerowymi MS Windows Server. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami rozwiązań IT na rynku, jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom kompleksowe rozwiązania pod kątem konkretnego biznesu. Chcemy, aby nasze rozwiązania nie tylko zapewniały bezpieczeństwo danych i urządzeń klientów, ale również dawały możliwości rozwoju biznesu. Proponowane przez nas rozwiązania pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze.

Doradzamy klientom dobór odpowiedniego sprzętu pod odpowiednie rozwiązanie. Jesteśmy w stanie przeprowadzić audyt podatności sieci firmowej na ataki wirusów oraz ataki hackerskie. Dbamy o maksymalną efektywność każdego z systemów. Oferujemy rozwiązania zapewniające dostęp do sieci firmowych z poza lokalizacji siedziby za pomocą bezpiecznego połączenia VPN. Zajmujemy się połączeniami sieci firmowych znajdujących się w różnych lokalizacjach. Zarządzamy bezpieczeństwem systemów, Doskonalimy bieżące systemy IT, wdrażamy zmiany zgodnie z założonymi celami biznesowymi. Wprowadzamy nowe technologie, podnoszące funkcjonalności i bezpieczeństwo proponowanych rozwiązań.

Nasi doświadczeni inżynierowie, przeprowadzą wywiad techniczny, a następnie zaproponują dedykowane rozwiązanie zgodne z założeniami ustalonymi z Klientem.

Współpracując z nami zyskujesz :

  • utrzymanie ciągłości działania systemu,
  • Doradztwo w zakresie doboru rozwiązań IT,
  • stały rozwój infrastruktury,
  • bezpieczeństwo danych,
  • profesjonalne wsparcie


Współpracując z nami zyskasz

Kompleksową ochronę antywirusową

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo informacji

Bezpieczną komunikację

Dlaczego zewnętrzna obsługa informatyczna jest coraz bardziej popularna?

Opieka informatyczna dla firm to nowoczesne rozwiązanie, na jakie często decydują się przedsiębiorcy z segmentu SMB (small medium business). Nie w każdej firmie pracują osoby posiadające ekspercką wiedzę w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu oraz oprogramowania. Z tego właśnie powodu obsługa informatyczna jest często zlecana zewnętrznym partnerom, którzy specjalizują się we wdrażaniu oraz utrzymywaniu systemów informatycznych.

Czy opieka informatyczna firm jest potrzebna?

W miastach takich jak Warszawa coraz częściej dochodzi do ataków hackerskich ze względu na duże zagęszczenie potencjalnych ofiar. Są nimi przede wszystkim firmy z segmentu SMB oraz Enterprise, których biura mieszczą się w większych miastach. Dobór odpowiedniego partnera świadczącego wysokiej jakości usługi opieki IT pozwala uchronić się przed wyciekiem poufnych danych lub utratą możliwości świadczenia usług klientom.

Na czym dokładnie polega obsługa informatyczna dla firm?

Obsługa informatyczna firm ma na celu utrzymanie ciągłości działania systemów. Wymaga to monitorowania w czasie rzeczywistym pracy serwerów oraz systemów informatycznych wykorzystywanych w danym przedsiębiorstwie. W pierwszej kolejności jednak nasi doświadczeni inżynierowie przeprowadzają szczegółowy wywiad umożliwiający precyzyjne dopasowanie odpowiedniego oprogramowania do indywidualnych potrzeb klienta. Obsługa IT firm obejmuje także kompleksowe doradzanie w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań oraz profesjonalne wsparcie w przypadku wystąpienia potencjalnych awarii.