Partnerzy

 

 

Współpracujemy z dostawcami najlepszych rozwiązań sprzętowych i oprogramowania w swojej specjalizacji. Każda firma, dostarczająca nam sprzęt i oprogramowanie spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa i ochrony.

 

Xopero Software

Xopero powstało w 2009 roku i początkowo skupiliśmy się głównie na rozwiązaniach cloudowych dla małych i średnich firm. Ale już wtedy naszym celem było stworzenie gamy produktów rozwiązujących szereg biznesowych problemów i działających na bardzo różnych infrastrukturach.

W 2015 rozpoczeliśmy współpracę z firmą QNAP Inc. – jednym z czołowych graczy na rynku NASów. Efektem tej współpracy jest właśnie backup appliance.

W 2017 Xopero w pełni wkroczyło na rynek międzynarodowy, wszystko za sprawą współpracy z ESET. Nasza firma przystąpiła do ESET Technology Alliance, zajmując miejsce StorageCraft.
QNAP

Priorytetem dla firmy QNAP (ang. Quality Network Appliance Provider, dostawca wysokiej jakości urządzeń sieciowych), jest zapewnianie kompleksowych rozwiązań, począwszy od projektowania oprogramowania, przez projektowanie sprzętu, po produkcję własną. Koncentrując się na innowacjach w zakresie pamięci masowej, łączności sieciowej i inteligentnego wideo, QNAP wprowadza aktualnie rewolucyjne rozwiązanie Cloud NAS, które jest częścią naszego najnowocześniejszego oprogramowania działającego w oparciu o subskrypcję i zróżnicowanego ekosystemu kanałów usługowych. Według prognoz QNAP serwer NAS będzie czymś więcej, niż tylko zwykłą pamięcią masową, dlatego firma stworzyła infrastrukturę sieciową w chmurze, która umożliwia użytkownikom hostowanie i projektowanie systemów analizy w oparciu o sztuczną inteligencję, przetwarzanie brzegowe i integrację danych w swoich rozwiązaniach QNAP.

 

ESET

Już na początku swojego istnienia firma ESET była określana mianem innowacyjnej, dostarczając rozwiązania antywirusowe, wykrywające nie tylko znane, ale także nowe, dotychczas niezidentyfikowane zagrożenia.

Współcześnie nasze rozwiązania są dostępne w ponad 200 krajach świata i zabezpieczają ponad 110 mln klientów – zarówno indywidualnych jak i biznesowych. W samej Polsce ESET posiada obecnie ponad 4 mln aktywnych użytkowników swoich programów.

 

Stormshield

Jesteśmy europejskim liderem branży bezpieczeństwa IT. Należymy do koncernu Airbus Group i dostarczamy nowoczesne rozwiązania chroniące cyfrową infrastrukturę przed zagrożeniami.

Nasza misja: zapewnić bezpieczeństwo cyfrowe organizacjom, chroniąc ich dane, pracowników i klientów przed występującymi w sieci zagrożeniami. Nasze produkty z rodziny Network Security to kompletne rozwiązania typu UTM, łączące w sobie funkcje m.in. firewall, antywirus i filtr antyspamowy. Dzięki kompleksowemu podejściu połączonemu z prostą i intuicyjną obsługą jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo każdej sieci, bez konieczności angażowania znacznych środków i specjalistycznej kadry.

Rozwiązania Stormshield chronią sieci takich instytucji jak Unia Europejska i NATO, a więc podmioty o szczególnym znaczeniu dla gospodarki i bezpieczeństwa naszego regionu. O skuteczności naszych produktów świadczy również zaufanie ze strony kl ientów biznesowych, takich jak Orange, Carrefour czy Renault.Skuteczność rozwiązań Stormshield potwierdzają liczne certyfikacje, m.in.: NATO, EU Restricted, ANSSI EAL3+ i EAL4+. W 2017 roku Stormshield został nagrodzony Produktem Roku 2017 przez magazyn IT Professional.
Acronis

Acronis łączy ochronę danych i bezpieczeństwo cybernetyczne, aby zapewnić zautomatyzowaną ochronę cybernetyczną rozwiązującą problemy dotyczące bezpieczeństwa, dostępności, prywatności, autentyczności i ochrony (z ang. SAPAS), które są powszechne w nowoczesnym, cyfrowym świecie. Dzięki elastycznym modelom wdrażania spełniającym wymagania usługodawców i specjalistów IT Acronis zapewnia doskonałą ochronę danych, aplikacji i systemów za pomocą innowacyjnych narzędzi kolejnej generacji takich jak program antywirusowy, tworzenie kopii zapasowych, odzyskiwanie danych po awarii i zarządzanie ochroną punktów końcowych. Korzystając z wyróżnionych nagrodami technologii do uwierzytelniania danych chroniących przed złośliwym oprogramowaniem i opartych na AI i blockchain, Acronis chroni każde środowisko – od chmury po środowiska hybrydowe i lokalne – po niskich i przewidywalnych kosztach.

Firma Acronis została założona w Singapurze w 2003 r. i zarejestrowana w Szwajcarii w 2008 r. Obecnie zatrudnia ponad 1 500 pracowników w 33 lokalizacjach w 18 krajach. Rozwiązaniom firmy zaufało już ponad 5,5 mln użytkowników indywidualnych i 500 000 firm, w tym 100% firm z listy Fortune 1000 oraz najwyższej klasy profesjonalne drużyny sportowe. Produkty Acronis są dostępne za pośrednictwem 50 000 partnerów i usługodawców w ponad 150 krajach oraz w ponad 40 językach.
SaldeoSMART

Producentem aplikacji do odczytywania papierowych faktur SaldeoSMART jest firma BrainSHARE IT sp. z o.o.

 

Firma założona w 2009 roku rozpoczęła działalność na rynku biur rachunkowych innowacyjnym rozwiązaniem do komunikacji biura rachunkowego z klientami – Saldeo, dostępnym obecnie jako Pakiet SaldeoSMART Komunikacja z Klientem.
QSAN

Qsan Technology to bezpieczne sieciowe systemy pamięci masowych (SAN i NAS oraz Unified Storage) o wysokiej wydajności i niezawodności. Macierze dyskowe Qsan to rozwiązania dla każdej organizacji (firmy, urzędu) gdzie wymagane jest przechowywanie dużej ilości danych, w pełnym zabezpieczeniu przed awarią i ich utratą. Systemy baz danych, zasoby plików, systemy monitoringu video, systemy wirtualizacji czy centra obliczeniowe i hostingowe – to naturalne środowisko dla macierzy dyskowych Qsan Technology.
Safetica

Safetica chroni ważne dane w firmach o różnej wielkości i złożoności. To, co nasi klienci najbardziej cenią, to fakt, że Safetica jest szybka we wdrożeniu, nie zakłóca procesów firmy i jest prosta w zarządzaniu.

Dowiedz się, w jaki sposób firma Safetica może pomóc Twojej firmie.